Med Akademi; 2009 yılında, İş Hukuku Mevzuatı kapsamında yasal olarak sağlık ve iş güvenliği ile ilgili zorunlu eğitimleri vermek amacıyla yola çıktı. Şirketimizin kuruluş amacı, kurumların yasal ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmelerini sağlarken, uzman eğitmenlerimiz ve profesyonel operasyonel ekibimizle kurumlara yurtiçi ve yurtdışından en hızlı, kaliteli hizmeti vermektir.  

  Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırdığımız özel eğitim ve hizmetlerimiz ile tek elden sunduğumuz çözümlerle bugüne kadar, Türkiye genelinde 80.000 bireyin İlkyardım, İş Güvenliği, Yangın ve Acil Durum eğitimlerini verdik. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. MED AKADEMİ KENDİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEYE VE YENİLEME GEREKLİLİĞİNE İNANIR


  Kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atan Med Akademi Teknik Koordinasyon ekibinin yanısıra İnsan Kaynakları, Pazarlama-Satış-Sözleşme Yönetimi-Hukuk ve Bilgi İşlem Departmanlarını da geçtiğimiz yıllarda yapılandırarak çalıştığı firmalara kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Ayrıca Med Akademi, Teknik Koordinasyon Departmanına  bağlı Eğitim ve Danışmanlık Müdürlüğü ile risk analizleri, eğitimler ve acil durum planlamalarını danışmanlık verdiği firmalara acil ve kalıcı çözümler sunarak yürütmektedir. 

  2009 yılında ilk olarak İstanbul'da kurulan Med Akademi Eğitim Merkezi, Kocaeli, Tekirdağ, İzmir ve Ankara Bölge Müdürlükleri ile kısa sürede büyümüş, eğitim hizmetleri yapısını tüm bölgelerde yaygınlaştırmıştır. Med Akademi, diğer illerde ise kendi altyapısı ve kültürüile çalışan çözüm ortakları aracılığıyla firmalara hizmet sağlamaktadır. Çözüm odaklı firmamız her türlü ihtiyaca farklı alternatifleri merkezden ve bölgelerden en hızlı ve kaliteli şekilde sunmaktadır. 

 

 
     

Hizmet Çeşidini Belirtiniz