İlk Yardım Çantaları

 

İlk yardım bir uygulamalar dizisidir. Acil durumlarda telaş dolu bir ortamda, çok sınırlı bir zaman içersinde doğru müdahalenin doğru zamanda yapılması gerekmektedir. Bu konuda, ilk yardım malzemelerinin bilinen, kolay ulaşılır bir yerde bulundurulması ve nasıl kullanılacağının bilinmesi, müdahalenin hızı ve etkinliği açısından oldukça önemlidir

 

Med Akademi, işyerleri, ev ve arabalar için çeşitli ebat ve içeriklerde  hazırlanmış ilk yardım çantaları ile müşterilerine kapsamlı çözümler üretmektedir.

 

 

Med Akademi İlk Yardım Çantaları
• Mini İlk Yardım Çantası (Çocuklar için) :İş Güvenliği UzmanıMini İlk Yardım Seti, küçük müdahalelerde çocukların kullanımına uygun içerik ve her an yanlarında bulundurabilecekleri, taşınması kolay bir anahtarlık olarak "çocuklara özel" tasarlanmıştır.

 • Base İlk Yardım Çantası:İş Güvenliği UzmanıBase İlk Yardım Seti, evinizde, büronuzda ve seyahatlerinizde meydana gelebilecek basit yaralanmalarda ihtiyaç duyabileceğiniz temel ilk yardım malzemelerini içermektedir.

 

 


• Medium İlk Yardım Çantası:


İş Güvenliği UzmanıZengin içeriği ile Medium İlk Yardım Seti, acil durumlarda ambulans gelene kadar, ilk yardımcının ihtiyaç duyabileceği genel ilk yardım malzemelerini içermektedir. Çanta içerisindeki şeffaf gözler gerekli malzemenin kolayca fark edilir olmasını sağlamaktadır.

 


• Maxi İlk Yardım Çantası /Dolabı (İşyerleri için):

 

İş Güvenliği Uzmanı


Çanta tamamen ABS plastik malzemeden, bölmeleri ise şeffaf malzemeden gıda ve sağlık tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir. Ev ve iş yerleri için dekoratif bir tasarıma sahiptir. Çanta içindeki bölmeler, çanta açıldığında içindeki malzemelerin düzgün ve rahatça görülebilir olmasını sağlamakta, dökülmesini önlemektedir. Çanta ile birlikte sunulan duvara montaj seti çantanın duvara asılabilir, gereğinde de kolayca ayrılabilir olmasını sağlayıcı niteliktedir, böylece çantanın yeri sabit olabilmekte ve de ihtiyaç duyulduğunda kolayca ayrılabilmektedir.


• Trafik İlk Yardım Çantası (son mevzuata uygun araç için):

 

İş Güvenliği UzmanıTrafik İlk Yardım Seti, 26.09.2006 tarih ve 26301 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan "Sürücü Adayları ve Sürücülerde Aranacak Sağlık şartları ile Muayenelerine Dair Yönetmelik"in 10. maddesine göre araçlarda bulundurulması zorunlu tutulan ilk yardım malzemelerini içermektedir.

 


• Butik İlk Yardım Seti:İş Güvenliği UzmanıTemel İlk Yardım malzemelerini içeren Butik ilk Yardım Seti, acil durumlarda hızlı müdahaleye olanak tanıması amacıyla ev ve işyerlerinde ulaşımı kolay masaüstü gibi alanlar için dekoratif olarak tasarlanmıştır. 
     

Hizmet Çeşidini Belirtiniz